Prednosti  produktov spoločnosti Eurona by Cerny .

Prečítajte si argumenty:

 

 

Argumenty

Je to príliš drahé.

Balenie výrobku je optimalizované pre bežné používanie v domácnosti. Ide o koncentrované zloženie, s vysokou kvalitou a účinkom, pričom počet dávok je niekoľkonásobne vyšší, ako pri bežných prostriedkoch. Cena môže byť vyššia, ale po prepočítaní na jednu dávku je prípravok v skutočnosti lacnejší.

Používam lepšie prášky na pranie.

Pracie prostriedky Eurona patria k najkvalitnejším pracím prostriedkom. Okrem vybraných špeciálnych zložiek obsahujú aj komponenty na odstránenie vodného kameňa a odstraňovač škvŕn. Nepotrebujete nič pridávať k praciemu prostriedku, čo znamená že opäť šetríte svoju peňaženku a práčku. Naviac šetria aj každé vlákno bielizne, zachovávajú jeho silu, pružnosť a pevnosť.

Som spokojná s tým, čo si kupujem v drogérií.

Máte možnosť si vyskúšať príravok v drogérii. Privezú Vám ho priamo do k Vám do bytu?  Máte možnosť výrobok vrátiť do 30 dní, keď s ním nie ste spokojná? Nájdete v drogérii aj špeciálne výrobky a v tak širokej škále (napr. čo sa týka vôní)?

Mám rada akčné ponuky obchodných domov, kde je pre mňa nákup drogérie lacnejší.

V Eurone sú pre všetkých registrovaných odberateľov  možné trvale výhodné zľavy (od 20 - 30%) a naviac, každý mesiac sú k dispozícií pravidelné mesačné ponuky s ďalšími zľavami. Tovar k Vám príde priamo do domu, objednávať môžete z pohodlia domova, kedykoľvek on-line.

Mám doma alergické dieťa a lekárka mi odporúčala prací prostriedok, nemôžem nič meniť.

Prací prostrioedok pre deti od Eurony bol testovaný Štátnym zdravotníckym ústavom v Prahe s vynikajúcimi výsledkami. Skvelé odozvy sú aj priamo od užívateľov, ktorí ho už dlhší čas používajú.

Nemám čas si niečo hľadať v katalógu, radšej si to pôjdem kúpiť do obchodného domu.

Poradca Eurony je tu práve preto, aby Vám poradil a s Vami vybral to, čo Vám bude najviac vyhovovať.

Pre mňa je výhodnejšie kúpiť si malé balenie, ako jeden koncentrát za viac peňazí naraz.

Nevadí Vám, ža zakaždým vyhodíte peniaze za ďalší plastový obal a vodu, ktorou je prostriedok nariedený? Fľašu s rozprašovačom Eurona použijete opakovane. Vodu máme doma všetci.

Neverím, že tak malé množstvo prášku mi dobre vyperie bielizeň.

Najlepšie bude, ak sa o tom presvedčíte sama. Pracie prostriedky Eurona sú bez plnidiel, ide o čistú praciu silu na rozdiel od bežných prostriedkov.

Čistím práčku sódou, alebo kyselinou citrónovou, nepotrebujem žiadny čistič

Čistič práčky Eurona dokonale vyčistí nielen usadeniny vodného kameňa, ale aj akékoľvek usadeniny a zbytky pracích prostriedkov, hlavne plnidiel a ďalších zložiek, ktoré sa využívajjú v bežných pracích prostriedkoch. Pri takom vyčistení je pranie oveľa účinnejšie aj pri menšom dávkovaní a výsledok prania ocenite okamžite.

Moja susedka mala Vaše výrobky a nebola s nimi spokojná

To je veľmi všeobecné tvrdenie. Nebola spokojná s vôňou, účinnosťou, so spôsobom použitia, alebo nemala dostatočné info od poradcu? Dodržala návod na použitie? Prečo nevyužila možnosť 100% garancie vrátenia peňazí od Eurony. Výrobky Eurona by Cerny majú špičkovú kvalitu a sú preverené tisíckami spokojných zákazníkov.

Vyskúšala som sprej na škvrny a vôbec sa mi škvrny nevyprali.

Predpierkový sprej na škvrny je jedným z bestsellerov. Je veľmi účinný na väčšinu škvŕn, dokonca aj na niekoľkokrát zapraných. Dôležité je však následne bielizeň vyprať v účinnom pracom prostriedku (teda nie v nejakom lacnom bežne dostupnom prostriedku v akcii v supermarkete, ktorý obsahuje veľmi málo účinných látok, pokiaľ vôbec obsahuje).