O spoločnosti

EURONA by CERNY je česká firma s českým vývojom a kapitálom, ktorú môžeme právom zaradiť medzi najdynamickejšie sa rozvýjajúce spoločnosti priameho predaja. Jej história sa píše od roku 2003,  avšak už od roku 1995 sa jej zakladateľ Lukáš Černý začal zaoberať výrobou a výzkumom najnovších trendov v  oblasti bytovej kozmetiky. V súčastnosti pôsobí nielen v Čecháh, ale aj na slovenskom a poľskom trhu.

Spoločnosť EURONA by CERNY  Ponúka viac ako 200 exkluzívnych výrobkov ekologickej bytovej kozmetiky, ktoré sú vďaka oroginálnym receptúram jedinečné svojim zložením a vlastnosťami.

Prioritou spoločnosti sú:

  • ekológia
  • 100% garancia kvality
  • prijateľná  a nemenná cena

 

Ekológia 

- výrobky Eurona by Cerny nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách, sú bez chlóru, bez formaldehydov, bez fosfátov a bez perborátov. Sú šetrné k čističkám odpadových vôd.

 

Špičková kvalita

- výrobky Eurona by Cerny majú unikátne zloženie a vysokú účinnosť, obsahujú tie najlepšie komponenty,  vybrané kozmetické parfémy a sú vysoko koncentrované

 

Úspora

- výrobky  Eurona by Cerny sú vysoko koncentrované, čo znamená, že sa pri nich šetria financie. Sú maximálne účinné - neobsahujú žiadne nefunkčné a zbytočné plnidlá, ktoré majú klamlivý efekt väčšieho obsahu (napr. pracieho prášku), zanášajú práčku,  znečisťujú vodu a plákaním sa ťažko dostávajú von z bielizne. Nedochádza k poškodeniu, ani narušeniu či zoslabnutiu jednotlivých vlákien tkaniny, aviváže s kondicionérom neobsahujú žiadne farbivá. Povrchy sú vždy dokonale vyčistené a ošetrené.