Často kladené otázky

Aké máte zľavy na Vaše výrobky?

Každý záujemca má možnosť získať minimálne 17 % zľavu na každý výrobok. Jedinou podmienkou je registrácia, ktorá je zadarmo. Potrebné je uviesť svoje meno, priezvisko, adresu, e-mailovu adresu,  číslo mobilného telefónu a zároveň súhlasiť s GDPR.

Čo získam registráciou?

Registráciou získate možnosť objednávať si výrobky priamo z domu (ako pri bežných e-shopoch), ďalej získate minimálne 17 % zľavu na všetky Vaše objednávky, zároveň získate katalóg zadarmo.

Je registrácia záväzná?

Nie, registráciou sa nezaväzujete k žiadnym pravidelným odberom. Objednávate si koľko chcete a čo chcete, kedykoľvek. Ak si neobjednáte do roka od registrácie, automaticky budete vyškrtnutý z databázy registrovaných.

Ak si chcem objednať, musím sa registrovať?

Nie nemusíte, môžete si výrobok objednať priamo u mňa, ja Vám ho pošlem prostredníctvom Slovenskej pošty za cenu, ktorá je uvedená v katalógu.

Môžem výrobok vrátiť ak sa mi nepáči, alebo ak s ním nie som spokojný?

Áno, môžete, zákazník má právo vrátiť výrobok do 30-tich dní, od prevzatia tovaru, pričom výrobok musí mať aspoň 80% obsahu.

Môžem výrobok reklamovať?

Áno, po vypísaní reklamačného listu, je možnosť výmeny alebo vrátenia peňazí v nasledujúcej objednávke. Je možnosť aj vrátenia poštovného, ak o to požiadate.

Prečo sú vaše výrobky drahšie?

Balenie výrobku je optimalizované pre bežné používanie v domácnosti. Ide o koncentrované zloženie, s vysokou kvalitou a účinkom, pričom počet dávok je niekoľkonásobne vyšší, ako pri bežných prostriedkoch. Cena môže byť vyššia, ale po prepočítaní na jednu dávku je prípravok v skutočnosti lacnejší. Zároveň, ak využijete možnosť registrácie, získate minimálne 17 % zľavu.

 

V čom sú vaše pracie prostriedky lepšie?

Pracie prostriedky Eurona patria k najkvalitnejším pracím prostriedkom. Okrem vybraných špeciálnych zložiek obsahujú aj komponenty na odstránenie vodného kameňa a odstraňovač škvŕn. Nepotrebujete nič pridávať k praciemu prostriedku, čo znamená že opäť šetríte svoju peňaženku a práčku. Naviac šetria aj každé vlákno bielizne, zachovávajú jeho silu, pružnosť a pevnosť.

Aké sú pracie prostriedky pre deti?

Prací prostriedok pre deti od Eurony bol testovaný Štátnym zdravotníckym ústavom v Prahe s vynikajúcimi výsledkami. Je hypoalergénny, vhodný práve pre deti, ktoré trpia atopickým ekzémom. Skvelé odozvy sú aj priamo od užívateľov, ktorí ho už dlhší čas používajú.